Telefon : 

  • +90 212 260 88 88
Mevcut Konum : Anasayfa > Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

Bank of China Turkey A.Ş. Türkiye yasaları tarafından öngörülen gizlilik yükümlülüklerine kesinlikle uyar, elektronik kanallardan işlemler için tüm müşteri verilerini gizli tutar ve müşterilerin rızası ya da yasal izin onayı olmadan herhangi bir üçüncü tarafa müşteri verilerini ifşa etmez.

Gizlilik

Bank of China Turkey A.Ş. müşterilerin veri gizliliğini korumak zorundadır (bundan sonra "Banka" olarak geçecektir).

Bu Deklarasyon hakkında herhangi bir soru için, müşteriler müşteri hizmetleri posta kutusu aracılığıyla webmastera danışabilir ve Banka yedi gün içinde cevap verecektir.

Banka böylelikle şunları vaat eder:

I. Bu web sitesinde müşterilerin kişisel verileri gizli tutulur.

Kanun süreci gerektirmediği sürece müşterilerin iletişim bilgileri web sitesi tarafından ifşa edilmeyecektir. Bankanın müşterilerin kişisel bilgilerini toplamadaki amacı kişiselleştirilmiş bir deneyim sağlamak, ilgili bilgileri göndermek ve daha iyi hizmet sunmaktır. Ancak, reklamveren, müşterilerin açık yetkisi haricinde, hiç bir durumda müşterilerin hesap bilgilerini  Bankadan almayacaktır.

II.  Banka websitesindeki herhangi bir müşterinin bilgilerini veya müşteriler tarafından değerlendirilen çevrimiçi bilgileri  kullanmayacak veya başka bir kişiye ifşa etmeyecektir.

Banka, banka hizmetlerine erişen müşterilerin bölgelerinde veya web sitelerinde herhangi bir bilgiyi otomatik olarak toplayabilir, ancak web sitesi ziyaretçilerinin IP adresini kaydetmeyecektir. Banka bilgileri diğer şirketlerle paylaşmayacaktır. Bunun yerine, Banka hizmetlerini geliştirmek amacıyla,  müşterilerin bir bütün olarak hizmetleri nasıl kullandığını bilebilmek için bu gibi verileri özetleyecektir. Banka ayrıca müşteriler tarafından taranan bilgilerin özetini söz konusu bilgiler ifşa edilmeden (gizliliğe tabi) ortaklarıyla paylaşabilir. Ancak Banka müşterileri tarafından ziyaret edilen bilgileri takip etmeyecek ve müşteriler diğer web sitelerine yönlendiren herhangi bir bağlantıyı tıkladığı zaman Bankanın gizlilik politikası geçerli olmaktan çıkacaktır.

III. Banka, güvenli teknoloji ve gizlilik koruması ve çalışanların müşteri verilerine erişiminin sınırlanması gibi yönetim önlemleriyle müşteri gizliliğini korur. Sadece birkaç yetkili çalışan müşterilerin kişisel verilerine erişim izni alabilir ve Banka'nın yerel veri koruma yasalarıyla uyumu veri koruma uzmanlarının gözetimi altındadır.