Telefon : 

  • +90 212 260 88 88
Mevcut Konum : Anasayfa > Bilgi toplumu hizmetleri

Site Kullanım Koşulları

Bu web sitesi Bank of China Türkiye A.Ş. tarafından bilgi amaçlı olarak sağlanmaktadır.

Bank of China Türkiye A.Ş. internet kullanıcılarının web sitesini kullanmalarına aşağıdaki koşulları temel alarak yetki verir. Ziyaretçiler Gizlilik, Yasal Uyarı, Telif Hakkı Uyarısı ve bu Şartlar ve Koşullar Bildirgesi'ni dikkatle okumalıdır. Şartlar ve koşulları kabul etmeyen ziyaretçiler, lütfen web sitesini kullanmayın veya materyalleri indirmeyin.

Sınırlı İzin

Web Sitesinin Kullanımı

Bank of China Türkiye A.Ş. İnternet kullanıcılarına web sitesi ve verilerini ziyaret etmeleri, kullanmaları ve göstermeleri için münhasır olmayan ve devredilemez sınırlı haklar tanır. Ziyaretçiler bu web sitesinin işleyişini kesmemeyi veya kesmeye çalışmamayı kabul eder. Bank of China Türkiye A.Ş. ziyaretçilere, sadece orijinal dosya ve kopyalardaki diğer materyallerin teliflerini koruduğundan emin olurlarsa eğer, ticariden ziyade kişisel kullanım için materyalleri web sitesinden okumalarına ve indirmelerine yetki verir. Ziyaretçiler bu tür materyalleri  değiştirmemeli, kopyalamamalı, alenen görüntülememeli, yayınlamamalı veya dağıtmamalı veya herhangi bir biçimde herhangi bir kamusal veya ticari amaçla bunları kullanmamalıdır. Bank of China Türkiye A.Ş. herhangi bir kişinin diğer web siteleri veya çevrimiçi bilgisayarlarda bu verileri herhangi bir amaç için kullanmasını yasaklamaktadır. Bu sitedeki materyaller telif hakkı koruması altındadır, herhangi bir yetkisiz kullanım telif hakkı ihlali, ticari marka kanunu veya diğer kanunların ihlaline neden olabilir. Bir ziyaretçinin söz konusu herhangi bir hükme uymaması durumunda, bu web sitesini kullanım yetkisi otomatik olarak feshedilebilir ve indirdiği veya bastırdığı materyalleri derhal yok etmelidir.

Yazılım Kullanımı

Ziyaretçiler bu sitedeki herhangi bir yazılımı indirmek için, yazılımın kullanım için lisans hükümlerini okumalı ve  kabul etmelidir; aksi takdirde ziyaretçi böyle yazılımları indirmemeli veya yüklememelidir.

Müşteri Hizmetleri

Müşteriler Bank of China Turkey A.Ş. hizmetlerini ve içeriklerini, bilgilerini ve verilerini sadece bunlarla ilgili meşru amaçlar için kullanabilir. Müşteriler karalama, kirli ya da müstehcen kelime ve resimli, herhangi bir yasadışı veya çıkar ihlal eden materyal veya bilgileri, para, hizmet veya hizmet aracılığıyla reklam için yalvarma içeren bilgileri yüklemeyecek, yayınlamayacak veya yaymayacaktır.