Telefon : 

  • +90 212 260 88 88
Mevcut Konum : Anasayfa > Yasal Uyarı

Yasal Uyarı

Metinler, şekiller, bağlantı veya diğer öğeler de dahil olmak üzere bu web sitesi veya bağlantılı diğer web sitelerindeki bilgi ve veriler "mevcutsa" veya "mümkünse" biçiminde sağlanmaktadır. Bank of China Turkey A.Ş. bu tür bilgi ve verilerin doğruluğu, yeterliliği, güvenilirliği veya eksiksizliği veya bunların herhangi bir hata veya ihmalinden sorumlu değildir. Bank of China Turkey A.Ş. herhangi bir üçüncü tarafın hak, mülkiyet, pazarlanabilirlik,  tatmin edici kalite, özel kullanım veya herhangi bir bilgisayar virüsünün bulunmayışı için ihlal etmeme teminatını içeren fakat bununla sınırlı olmayan bu bilgi ve verilerin herhangi bir garantisini (ima edilen, açıkça ifade edilen veya yasal) sağlamayabilir. Bank of China Turkey A.Ş. bu web sitesindeki güncel olmayabilecek bilgi ve verilerin zamanında güncellenmesi için bir taahhütte bulunmayabilir.

Sorumlulukların Sınırlandırılması

Bank of China Turkey A.Ş. kayıp bu web sitesini, bağlantılı websitelerini veya oradaki bilgileri kullanmadan veya kullanım hatasından kaynaklansın ya da kaynaklanmasın veya herhangi bir garanti, sözleşme, ihlal veya kayıp için herhangi bir başka yasal dayanak veya olası kayıp konusunda önceden alınan herhangi bir bilgi bulunsun ya da bulunmasın (kar ya da bilgi kaybını veya iş kesintisinden kaynaklanan herhangi bir kaybı kapsayan ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) kayıplara karşı herhangi bir sorumluluk kabul etmez. Ziyaretçiler, web sitesindeki bilgileri kullanmanın, cihaz veya verileri devam ettirmenin, onarmanın veya düzeltmenin bir sonucu olarak, bunlardan doğan masrafları üstlenecektir. Herhangi bir uygulanabilir yasanın ara sıra ya da dolaylı kayıplar haricinde sorumluluğun kapsamını sınırlamayabileceği yerlerde, yukarıdaki kapsam veya hükümler ziyaretçiler için geçerli olmayabilir.

Tazminat Sınırlaması

Bank of China Turkey A.Ş. herhangi bir doğrudan, dolaylı, özel, teminat ya da (kâr kaybı, iş kesintisi, veri, program ya da bilgi işlem sisteminde herhangi diğer verilerin kaybını kapsayan ancak bununla sınırlı olmayan) diğer kayıplar konusunda, Bank of China Turkey A.Ş. kaybın olasılığından haberdar edilmiş olsa bile, herhangi bir kullanım veya bu web sitesi veya herhangi bir bağlı web sitesinin herhangi bir içeriği, veri veya işlevinin kullanımı veya başarısızlığı ile ilgili herhangi bir kurum için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Uluslararası Müşteriler

Web sitesindeki ürün ve hizmetler yalnızca bu tür ürün ve hizmetlere yasalar tarafından izin verilen bölgelerdeki kişilere uygulanır. Böyle ürün ve hizmetlerin yürürlükteki kanunlar ile sınırlı olduğu bölgelerdeki herhangi bir kişi için, web sitesindeki bilgiler tanıtım veya ısrarla talep etme olarak kabul edilmeyecektir. Müşteriler yerel yasa ve yönetmelikleri anlamak ve onlara uymak zorundadır.

Değişiklik

Bank of China Turkey A.Ş. herhangi bir zamanda bu feragatnamenin hükümlerinin tamamını veya bir kısmını düzenleme, değiştirme, ekleme veya silme hakkını saklı tutar ve müşteriler güncellenen hükümler için zaman zaman web sitesini ziyaret etmelidir. Hükümlerin değiştirilmesi bildirim üzerine yürürlüğe girer. Müşteriler, değişikliğin bildirimi üzerine web sitesinin kullanımının devamı için böyle bir değişikliği kabul etmiş sayılacaktır.

Bu sitedeki bilgilerin herhangi bir kısıtlaması veya yükümlülüğü bulunmamaktadır. Bank of China Turkey A.Ş. özelliklerinin herhangi birinin kullanımı da dahil olmak üzere, web sitesinin herhangi bir yönünü önceden haber vermeden, herhangi bir zamanda durdurabilir, değiştirebilir, askıya alabilir veya kesebilir. Bank of China Turkey A.Ş. ayrıca yürürlükteki yasalara göre izin verilen ölçüde, önceden bir haber olmadan ya da herhangi bir sorumluluk almadan  bu web sitesinin herhangi bir özelliği ve hizmetini veya müşterilerin taramasının herhangi bir kısmını veya tüm içeriğini sınırlayabilir. Bu yürürlükteki yasalara göre izin verilen ölçüde yine yetki, hak ve izinleri feshedebilir ve müşteriler bu tür durumlarda hemen tüm verileri yok etmelidir.

Hiperlinkler hakkındaki Politika

Bu sitedeki herhangi bir üçüncü tarafa hiperlink sadece müşterilerinin kolaylığı içindir. Müşteriler bağlantılı bir web sitesini ziyaret etmek için herhangi bir hiperbağlantıya tıklayarak bu web sitesini terk etmekten kaynaklanan herhangi bir riski üstlenir ve virüsler veya diğer yıkıcı faktörleri önlemek için tedbirler alır. Bank of China Turkey A.Ş. herhangi bir bağlantılı web sitesini, oradaki bilgileri, ürün veya hizmetleri veya bunları kullanmaktan kaynaklanan sonuçları garantilemeyebilir, açıklamayabilir veya tanımayabilir.

A. Hiperlinkler, Bank of China Turkey A.Ş. ya bu web sitesinin, bağlantılar yoluyla görüntülenen veya erişilebilen herhangi bir ticari marka, marka adı, logosu veya telif hakkı simgesinin sponsoru olduğu, tanıdığı, yer aldığı veya yasal olarak sahip olduğu anlamına gelmez. Ne de herhangi bir bağlantılı websitesinin, Bank of China Turkey A.Ş.'nin veya bağlı ortaklık veya alt kuruluşlarının herhangi bir ticari marka, marka adı, logosu veya telif hakkı sembolünü kullanmaya yetkisinin olduğunu ima edemez.

B. Müşteriler bu web sitesindeki hiperbağlantılar yoluyla üçüncü şahıslar tarafından oluşturulan veya işletilen web sitelerini ziyaret edebilirler. Üçüncü şahısların bankayla bağlantısı yoktur ve hiperlinkler sadece müşterilere referans olarak hizmet vermektedir.

C. Bu web sitesi tarafından hiperlinklenen herhangi bir web sitesi veya sayfa, açık işbirliği ifadeleri istisnasıyla birlikte herhangi bir üçüncü taraf veya web sitesinin hizmet ve ürünleriyle herhangi bir rıza, öneri, tanıma, teminat veya teşvik sayılmayabilir, ve de Bank of China Turkey A.Ş.'nin ortaklarından biri olduğunu göstermeyebilir.

D. Bank of China Türkiye A.Ş katılımını açıkça tanımadığı ya da rıza göstermediği sürece, Bank of China Turkey A.Ş. bu web sitesindeki hiperlinklerin herhangi bir sağlayıcısı ile sözleşmenizde bir katılımcı olmayabilir.

E. Hiperlinkli websitelerindeki herhangi bir yazılım müşterilerin kolaylığı içindir. Bank of China Turkey A.Ş. müşteriden kaynaklanan her türlü sorumluluğu reddederken, müşteriler yazılımın indirilmesinden kaynaklanan herhangi bir sorun veya sonucun sorumluluğunu üstlenecektir. Buna ek olarak, internetten indirdiğiniz herhangi bir yazılım, yazılım lisans anlaşması sınırlamalarına tabi olduğundan, Bank of China Turkey A.Ş. de yazılım lisans anlaşması ile uyumsuzluktan kaynaklanan, yazılım sağlayıcının fikri mülkiyetinin herhangi bir olası ihlaline ilişkin her türlü sorumluluğu reddedecektir.